Sesje indywidualne 2023

Zaczynamy od 200 zł

Dziękuję za odwiedziny w tej zakładce. Sesje indywidualne to druga z moich ulubionych dziedzin fotografii zaraz po ślubach 🙂 Ale bardzo łączy się z podstawami mojego zainteresowania obrazem który chcemy zrobić na sesji. Najważniejsze aby zrobić ładne zdjęcie. Zapraszam do wybrania pomiędzy pakietami – mini gdzie chodzi o  szybkie zrobienie kilku zdjęć aż po pakiet Max w którym jest wszystko. W każdym pakiecie jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 50 zł powyżej ilości z pakietu. W razie pytań zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego

Oferta Zapraszam.

Sesja Apartamentowa
  • Mini – 5 zdjęć – 450 zł
  • Standard – 10 zdjęć – 700 zł
  • Max – 15 zdjęć – 900 zł
Sesja dla Par
  • Mini – 5 zdjęć – 450 zł
  • Standard – 10 zdjęć – 700 zł
Sesja Brzuszkowa
  • Mini – 5 zdjęć – 350 zł
  • Standard – 10 zdjęć – 700 zł

Sesja Indywidualna

Dariusz Małkowski – świetny fotograf i wspaniały człowiek, zawsze służy cenną radą, pomocny i konkretny. Nie owija w bawełnę, mówi w prost co, gdzie i jak.
Zdjęcia wykonuje z pełnym profesjonalizmem i pasją. Zdjęcia są świetnej jakości, wyciąga z ludzi wszystko co najpiękniejsze i uwiecznia na zdjęciach.
Udziela wielu wskazówek, ale też sam wyłapuje piękne chwile.
Zawsze jestem zadowolona ze współpracy z Dariuszem i z chęcią wracam przed jego obiektyw.
Polecam!!!

Angela

Natalia

“Darek to świetny profesjonalista a przy tym bardzo miły człowiek. Sesja zdjęciowa nie raz wiąże się ze stresem (zdarza się to nawet zawodowym modelkom) – czy na pewno dobrze wyglądam? jak powinnam się ustawić? Sesja z Darkiem to natomiast sama przyjemność. Wie jak wydobyć z człowieka to co najlepsze, jego optymizm, uśmiech i chęć do pracy powodują, że przestajemy się martwić, a zaczynamy dobrze bawić pozując. A efekty… Widać na zdjęciach! Magia ”

Natalia

Sara

Szczerze polecam współpracę z Darkiem , bardzo dobry fotograf który się zna na tym co robi zdjęcia wykonane są w pełni profesjonalnie . Bardzo miła atmosfera pomoże co do pozowania i oczywiscie bardzo sie przykłada by zdjęcia wyszły jak najlepiej”

Sara